FMF200FRF73-12K
MFR.Part #
FMF200FRF73-12K
JLCPCB Part #
C1765828
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS