RT0603BRB0739K2L
MFR.Part #
RT0603BRB0739K2L
JLCPCB Part #
C860361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS