FMF200FRE73-11K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF200FRE73-11K
JLCPCB Part #
C1761842
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS