RT1206CRB0718R7L
MFR.Part #
RT1206CRB0718R7L
JLCPCB Part #
C1702658
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS