FM0207FTE52-7K5
MFR.Part #
FM0207FTE52-7K5
JLCPCB Part #
C3518676
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 600mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS