CFR3WSJT-73-160K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-160K
JLCPCB Part #
C1386980
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 160kΩ 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS