FKN3WSJT-73-6R2
MFR.Part #
FKN3WSJT-73-6R2
JLCPCB Part #
C1390983
Description
-40℃~+155℃ 3W 6.2Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS