FKN3WSJT-73-15R
MFR.Part #
FKN3WSJT-73-15R
JLCPCB Part #
C3415316
Description
-40℃~+155℃ 15Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS