FKN2WSJT-52-62R
MFR.Part #
FKN2WSJT-52-62R
JLCPCB Part #
C3477290
Description
-40℃~+155℃ 2W 62Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS