RT0402BRD073K9L
MFR.Part #
RT0402BRD073K9L
JLCPCB Part #
C728560
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS