FMP200FBF52-4R32
MFR.Part #
FMP200FBF52-4R32
JLCPCB Part #
C1389232
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS