FKN1WSJR-52-27R
MFR.Part #
FKN1WSJR-52-27R
JLCPCB Part #
C1756185
Description
-40℃~+155℃ 1W 27Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS