NKN100FR-73-5R1
MFR.Part #
NKN100FR-73-5R1
JLCPCB Part #
C19390365
Description
-40℃~+200℃ 1W 5.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS