FCR-50JR-52-330R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR-50JR-52-330R
JLCPCB Part #
C3480783
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 330Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS