FCR2WSJR-52-5K1
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-5K1
JLCPCB Part #
C1759322
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 5.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS