FCR2WSJR-52-20K
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-20K
JLCPCB Part #
C1759343
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 20kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS