RC0805BR-07820RL
MFR.Part #
RC0805BR-07820RL
JLCPCB Part #
C6378531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS