FCR200JR-73-36R
MFR.Part #
FCR200JR-73-36R
JLCPCB Part #
C1763678
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 36Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS