AC1206FR-7W487RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W487RL
JLCPCB Part #
C6117927
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS