FCR1WSJT-52-300R
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-300R
JLCPCB Part #
C3574978
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 300Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS