RT0805BRB0768KL
MFR.Part #
RT0805BRB0768KL
JLCPCB Part #
C864489
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS