FC0204JT-52-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FC0204JT-52-100R
JLCPCB Part #
C1396228
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 400mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS