SR0805FR-071K1L
MFR.Part #
SR0805FR-071K1L
JLCPCB Part #
C6302061
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS