CFR-12JR-52-12R
MFR.Part #
CFR-12JR-52-12R
JLCPCB Part #
C3467391
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 167mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS