CFR-12JB-52-130R
MFR.Part #
CFR-12JB-52-130R
JLCPCB Part #
C1368343
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 130Ω 167mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS