RT0402BRC0730R9L
MFR.Part #
RT0402BRC0730R9L
JLCPCB Part #
C5738475
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS