CFR2WSJT-73-82K
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-82K
JLCPCB Part #
C3565593
Description
-55℃~+155℃ 2W 82kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS