AR0603FR-07442RL
MFR.Part #
AR0603FR-07442RL
JLCPCB Part #
C855428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS