CFR2WSJT-73-120R
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-120R
JLCPCB Part #
C1383670
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS