RT0805CRD072R94L
MFR.Part #
RT0805CRD072R94L
JLCPCB Part #
C2126416
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.94Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS