CFR25SJR-52-1R2
MFR.Part #
CFR25SJR-52-1R2
JLCPCB Part #
C1744783
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS