CFR25SJR-52-1M6
MFR.Part #
CFR25SJR-52-1M6
JLCPCB Part #
C1745562
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS