RT0402BRD07200KL
MFR.Part #
RT0402BRD07200KL
JLCPCB Part #
C728556
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS