H4P105KDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P105KDZA
JLCPCB Part #
C1407151
Package
Plugin
Description
105kΩ 1W ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS