AT1206FRE0710K5L
MFR.Part #
AT1206FRE0710K5L
JLCPCB Part #
C6466699
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS