AT1206BRD073K92L
MFR.Part #
AT1206BRD073K92L
JLCPCB Part #
C857411
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS