AT1206DRE0768RL
MFR.Part #
AT1206DRE0768RL
JLCPCB Part #
C2135301
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS