AT1206DRE0762RL
MFR.Part #
AT1206DRE0762RL
JLCPCB Part #
C4064950
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS