RE0201BRE07715KL
MFR.Part #
RE0201BRE07715KL
JLCPCB Part #
C6378965
Description
-55℃~+155℃ 50mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS