AT1206DRE07442RL
MFR.Part #
AT1206DRE07442RL
JLCPCB Part #
C4141944
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS