RSF2WSJT-52-3K9
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-3K9
JLCPCB Part #
C3523831
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS