FMP300FBF73-82R5
MFR.Part #
FMP300FBF73-82R5
JLCPCB Part #
C1386397
Description
-55℃~+155℃ 3W 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS