AT1206DRE07365RL
MFR.Part #
AT1206DRE07365RL
JLCPCB Part #
C4072555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS