RC2512JK-7W20RL
MFR.Part #
RC2512JK-7W20RL
JLCPCB Part #
C6966148
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS