AT1206DRE0727KL
MFR.Part #
AT1206DRE0727KL
JLCPCB Part #
C4309939
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS