AC0603FR-075R62L
MFR.Part #
AC0603FR-075R62L
JLCPCB Part #
C227990
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS