AT1206DRD07732KL
MFR.Part #
AT1206DRD07732KL
JLCPCB Part #
C858501
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS