AT1206DRD0766K5L
MFR.Part #
AT1206DRD0766K5L
JLCPCB Part #
C858480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS