AF164-FR-07464RL
MFR.Part #
AF164-FR-07464RL
JLCPCB Part #
C1734305
Description
4 464Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS