RT0402CRE0773K2L
MFR.Part #
RT0402CRE0773K2L
JLCPCB Part #
C2122408
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS